Informacja w sprawie przetwarzania danych

Szanowni Państwo,

zagadnienie ochrony danych osobowych naszych Klientów to istotny aspekt naszej działalności. Dbając o najwyższe standardy obsługi Klientów pragniemy na bieżąco informować Państwa o wszelkich kwestiach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych.

Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”).

Rozporządzenie RODO wprowadza nowe zasady ochrony danych osobowych, m. in. zwiększa przejrzystość zasad przetwarzania danych, daje większą kontrolę nad danymi, zwiększa Państwa prawa w zakresie żądania informacji na temat swoich danych.

Co to oznacza dla Państwa z praktycznego punktu widzenia:

Prosimy o zapoznanie się z nimi. Klauzulę informacyjną Superfund TFI S.A. znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w sekcji: „Informacje i Serwis”, w zakładce: „RODO”.